Przejdź do treści
Aniołem jest ktoś, kogo Bóg przysyła w Twoje życie nieoczekiwanie i niezasłużenie, aby Ci zapalił kilka gwiazd, gdy jest całkiem ciemno (Phil Bosman)

Blog Helenki...

witaj w moim maleńkim świecie...gdzie każdy dzień pełen jest zarówno radości , jak i strachu..zostań ze mną , jak najdłużej..

Ostatnio na blogu

... ... ... Nowy rok..... ... archiwumdo góry

Jak pomóc

Każda najmniejsza kwota wpłacona na konto Helenki to jest kolejny mały kroczek do jej poprawy zdrowia i wyrównania wszystkich opóźnień. Datki można wpłacać na konto
FUNDACJA Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
SBL ZŁOTÓW
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
w tytule" na leczenie i rehabilitację Helenki Czychy"

Uwaga! Datek można odliczyć od podatku.

do góry

Powiadom przyjaciół!

Możesz pomóc rozsyłając ten apel wśród Twoich bliskich i znajomych

Kontakt z Mamą Helenki

Mail do Mamy 3502537do góry
Jesteś gościem na mojej stronie.
Umieść banner na swojej stronie!
W ten sposób też możesz pomóc!Pobierz kod bannerów
Powrót

gru04

To już kolejny rok i kolejna okazja by dziękować tym , którzy są przy nas, którzy trwają z nami w tej nierównej walce z chorobą i niepełnosprawnością Helenki.Jak zwykle tak bardzo brakuje słów by wyrazić swoją wdzięczność za to , że postanowiliście swój 1% podatku przekazać właśnie naszej Helence. Co roku mam świadomość tego, jak wiele jest osób proszących o to samo, co my. ....Jak wiele jest osób potrzebujących podobnych rzeczy co my...i  tym bardziej jestem wdzięczna ,że to właśnie Helenkę wybieracie na odbiorcę Waszego 1%.

DZIĘKUJEMY...

Każdy , kto zna Helenkę to , wie, że wciąż robi swoje mniejsze i większe postępy. Wciąż coraz lepiej chodzi, sprawniej się porusza po swym najbliższym otoczeniu. To wszystko nie zmienia jednak faktu , że wciąż wymaga kilku turnusów rehabilitacyjnych rocznie, wózka i rowerka dla dzieci niepełnosprawnych, że ze względu na jej upośledzenie umysłowe , każdego dnia korzystamy z przeróżnych pomocy edukacyjnych i wciąż staramy się usprawniać pracę jej mózgu i ciała....

Dziękuję bo jest to możliwe dzięki TOBIE...

 

Komentarze

Dodaj komentarz
Nie można stosować znaczników html!
do góry
Zaloguj